Дипломне проектування 2014/15 н.р.


2014/2015 рік

6.050201 «Системна інженерія»

Навчальна група ІК-11

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові студента

Назва дипломного проекту (роботи)

БАКАЛАВРА

Посада, вчені ступінь та звання,

прізвище й ініціали керівника

1

АНДРІЙЧУК В`ячеслав  Віталійович

Комплексна робота

Система рейтингу дистанційних лабораторних стендів

к.т.н., доц.

Ткач М.М.

2

БИЧИК Олександр  Андрійович

Аналіз та моделювання режимів польотного завдання для системи передпольотної підготовки БПЛА для його управління

к.т.н., доц.

Тимошин Ю.А.

3

ВЄРДІЄВ Рустам  Олексійович

Розробка програмних засобів на Node.js для адаптації СУБД Maria DB до сервера додатків "Impress Aplication server"

к.т.н., доц.

Тимошин Ю.А.

4

ВОХМІНОВА Яна  Юріївна

Підвищення ефективності вирішення соціальних проблем з використанням інтернет технологій

д.т.н., проф.

Стенін О.А.

5

ГРИТЧУК Владислав  Михайлович

Мобільний доступ до розкладу кафедри на базі операційної системи Android

к.т.н., доц.

Пархомей І.Р.

6

ГУЗЬ Дмитро  Анатолійович

Розробка модулю "Новини" для сайту учбового закладу

к.т.н., доц.

Крилов Є.В.

7

ДЕРЮГА Андрій  Вадимович

Підвищення точності виведення платформи в область об'єкту на основі реалізації алгоритмів нечіткої логіки

к.т.н., доц.

Пархомей І.Р.

8

ДУБ  Назар  Володимирович

Розробка компоненту сервера додатків "Impress Aplication server" для адаптації до Oracle DB

к.т.н., доц.

Мелкумян К.Ю.

9

ЗАГОРСЬКИЙ  Павло  Михайлович

Комплексна робота

Розробка інформаційного та програмного забезпечення підсистеми Електронного Кампусу "Розклад" з підтримкою мобільних платформ

к.т.н., доц.

Мелкумян К.Ю.

10

КОВАЛЬ  Роман  Олександрович

Комплексна робота

Розробка алгоритмів управління детектором пошуку прихованих об'єктів

к.т.н., доц.

Пархомей І.Р.

11

КОВАЛЬ Юлія  Михайлівна

Розробка та оптимізація сайту меморабіа

ст. вик.

Анікін В.К.

12

КОТИРЛО Сергій  Валерійович

Розробка та оптимізація сайту міжнародних патентних повіренні

к.т.н., доц.

Крилов Є.В.

13

ЛЕВИЦЬКИЙ Іван  Вікторович

Криптографічні протоколи на основі еліптичних кривих

к.т.н., доц.

Пасько В.П.

14

МАКАРЕНКО Роман  Григорович

Автоматизована система обліку та відслідковування переміщення об'єктів виробництва

к.т.н., доц.

Ткач М.М.

15

МАТКОВСЬКИЙ Анатолій  Валерійович

Система захвату, обробки та ретрансляції відео-аудіо потоків в інтерактивних мобільних додатках

к.т.н., доц.

Мелкумян К.Ю.

16

МОГИРЬОВ Ярослав  Ігорович

Розробка програмного забезпечення для моделювання засобів вимірювання витрати газів

к.т.н., доц.

Бурлаков В.М.

17

ОЦЕЛ  Олексій  Віталійович

Розробка та оптимізація сайту виробника дерев'яних домів

к.т.н., доц.

Крилов Є.В.

18

ПАВЛЮК Станіслав  Русланович

Реалізація перерахування відео і потокового мовлення на "Impress Aplication server"

асистент

Гуменний Д.О.

19

ПІЧУРИН Олександр  Юрійович

Розробка програмного комплексу для забезпечення лабораторних робіт по дисципліні системи розпізнавання образів

к.т.н., доц.

Ігнатенко В.М.

20

ПОХИЛ Олексій  Максимович

Розробка сайту навчання ІТ-технологіям

ст. вик.

Анікін В.К.

21

РУШАНЯН Гор  Маратович

Комплексна робота

Розробка інформаційного та програмного забезпечення підсистеми Електронного Кампусу "Розклад" з підтримкою мобільних платформ

к.т.н., доц.

Мелкумян К.Ю.

22

СОРОКА Станіслав Володимирович

Забезпечення інформаційної безпеки інформаційно-комунікативних систем із застосуванням технології DATA Mining

к.т.н., доц.

Бурлаков В.М.

23

СУПЕРСЬКИЙ Назар  Вікторович

Система управління і комп'ютерне моделювання руху твердопаливної ракети за критерієм попередньо визначеної візуальної та теплової цілі

асистент

Гуменний Д.О.

24

ТИМЧУК  Арсен  Юхимович

Проектування і розробка децентралізованої корпоративної локальної системи

к.т.н., доц.

Ткач М.М.

25

ТОКАР Антон  Дмитрович

Розробка підсистеми аналітика інформаційно-пошукового порталу

к.т.н., доц.

Крилов Є.В.

26

УЛІЗКО Леонід  Олексійович

Розробка антивірусного сканера консального типу для OS Windows

к.т.н., доц.

Бурлаков В.М.

27

ФОРМАНЮК Олег  Вікторович

Комплексна робота

Розробка інформаційного та програмного забезпечення підсистеми Електронного Кампусу "Розклад" з підтримкою мобільних платформ

к.т.н., доц.

Мелкумян К.Ю.

28

ШЕВЧЕНКО Ігор  Олександрович

Розробка та контекстна оптимізація інформаційно-пошукового порталу

к.т.н., доц.

Крилов Є.В.

29

ЮШКЕВИЧ Олександр  Едуардович

Комплексна робота

Розробка алгоритмів управління детектором пошуку прихованих об'єктів

к.т.н., доц.

Пархомей І.Р.

30

ЮШКО Олег  Вікторович

Комплексна робота

Система рейтингу дистанційних лабораторних стендів

д.т.н., проф.

Стенін О.А.

 

Навчальна група ІК-12


1

АНАЦЬКИЙ Денис Ігорович

Розробка ПЗ електромагнітних захватів промислових роботів

к.т.н., доц.

Поліщук М.М.

2

ВИШНІВСЬКИЙ Роман Васильович

Розробка програмного модулю спектральної обробки даних для цифрової системи аналізу та фільтрації сигналів

к.т.н., доц.

Ігнатенко В.М.

3

ГЕРАСЕНКО Михайло Костянтинович

Система контролю помилок при переданні даних в комп’ютерних мережах

к.т.н., доц.

Чумаченко О.І.

4

ГІШКА Богдан Романович

Інформаційне та програмне забезпечення підсистеми «Формування та перевірка індивідуальних завдань студентів» системи Електронний Кампус

к.т.н., доц.

Савицький А.Й.

5

ІЛЬМІНСЬКИЙ Сергій Володимирович

Система автоматичного формування опису сцени

к.т.н., доц.

Кисленко Ю.І.

6

КАЛІНІНА Інна  Володимирівна

Генетичні алгоритми в задачах обробки даних

д.т.н., проф.

Стенін О.А.

7

КОВАЛЬ Дмитро  Юрійович

Застосування модифікованих гібридних нейронних мереж для вирішення задачі прогнозування

к.т.н., доц.

Чумаченко О.І.

8

КОЗКО Денис  Юрійович

Розробка програмного забезпечення АРМ проектувальника механічних захватів ПР

к.т.н., доц.

Поліщук М.М.

9

КРАСНИЧУК Руслан  Віталійович

Підсистема нарахувань та платежів в комунальному підприємстві водоканал

к.т.н., доц.

Пасько В.П.

10

КУЗЬМЕНКО Артем  Валерійович

Розгалужена система управління побутовою технікою

асистент

Гуменний Д.О.

11

ЛЕЩЕНКО Костянтин Миколайович

Система автоматичного формування графічної бази знань

к.т.н., доц.

Кисленко Ю.І.

12

МАЛИШЕВ Дмитро  Юрійович

Розробка програмного забезпечення технологічної бази обладнання газотранспортного підприємства

к.т.н., доц.

Чумаченко О.І.

13

МАЛОВИЦЯ Євгеній  Павлович

Комплексна робота

Захоплення, обробка і ретрансляція відео в веб-додатках

ст. вик.

Сирота О.П.

14

МАРТИНОВ Іван  Олександрович

Комплексна робота

Захоплення, обробка і ретрансляція відео в веб-додатках

ст. вик.

Сирота О.П.

15

МЕДИНСЬКИЙ Руслан  Іванович

Інформаційне та програмне забезпечення підсистеми «Оцінка якості викладання дисциплін і кредитних модулів» системи Електронний Кампус

к.т.н., доц.

Савицький А.Й.

16

МУРАСЬОВ Денис  Васильович

Розробка ПЗ розрахунку параметрів електроприводу промислового робота

к.т.н., доц.

Поліщук М.М.

17

ПЕТРОВ  Григорій  Юрійович

Мобільна автоматизована система моніторингу та оповіщення про місце знаходження в умовах наявного покриття GPS

д.т.н., проф.

Стенін О.А.

18

ПОБЕРЕЖЕЦЬ Олег  Миколайович

Система візуалізації статистичних даних у інтерактивних online трансляціях

к.т.н., доц.

Тимошин Ю.А.

19

РОМАНЕНКО  Андрій  Юрійович

Система забезпечення проведення інтерактивних online конференцій

д.т.н., проф.

Стенін О.А.

20

СІПАКОВ Геннадій Олександрович

Застосування модифікованих гібридних нейронних мереж для вирішення задачі апроксимації

к.т.н., доц.

Чумаченко О.І.

21

СКИБА Руслан Сергійович

Автоматизована система прийняття заявок та моніторингу виконання замовлень у харчових закладах за допомогою технології Client-Server WEB Terminal

асистент

Гуменний Д.О.

22

СТАРОДУБ Олександр  Романович

Інформаційне та програмне забезпечення підсистеми «Генерація тестів та проведення тестування знань, умінь та навичок студентів» системи Електронний Кампус

к.т.н., доц.

Савицький А.Й.

23

СУС Костянтин  Вікторович

Система управління режимами взльоту і посадки легкого літального апарату в умовах атмосферного забруднення

асистент

Гуменний Д.О.

24

ТКАЧЕНКО Андрій  Валерійовнч

Розробка програмного забезпечення вакуумних захватів в промислового робота

к.т.н., доц.

Поліщук М.М.

25

ХИЖНЯК Євген  Петрович

Розробка ПЗ пневматичного приводу промислового робота

к.т.н., доц.

Поліщук М.М.

26

ЦЮПА Костянтин  Сергійович

Розробка програмного засобу систем розпізнавання образів, які навчаються

к.т.н., доц.

Ігнатенко В.М.

27

ШЕВЧУК Дмитро  Дмитрович

Застосування модифікованих гібридних нейронних мереж для вирішення задачі класифікації

к.т.н., доц.

Чумаченко О.І.

28

ШПІЛЬКА  Олександр  Іванович

Розробка кросплатформенного додатку для покращення математичних здібностей дітей

к.т.н., доц.

Мелкумян К.Ю.

29

ЯКОВЕНКО Богдан  Віталійович

Система гібридних нейронних мереж з нечіткими входами

к.т.н., доц.

Чумаченко О.І.

 

7.05020102 «Комп’ютеризовані та робототехнічні системи»

Навчальна група ІК-31м

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові студента

Назва дипломного проекту (роботи)

МАГІСТРА

Посада, вчені ступінь та звання,

прізвище й ініціали керівника

1

АХАЛАДЗЕ Антон Елдарійович

Ідентифікація топології нейронних мереж на основі класифікаційних ознак

к.т.н., доц.

Ткач М.М.

2

АХАЛАДЗЕ Ілля Елдарійович

Ідентифікація топології нейромережі на основі кількісних ознак

к.т.н., доц.

Ткач М.М.

3

БАБІЙЧУК Андрій Анатолійович

Дослідження статичного аналізу типів для мови з динамічною типізацією JavaScript

ст. вик.

Сирота О.П.

4

БУГАЄНКО Ольга Сергіївна

Покращення характеристик алгоритму стиснення JPEG з метод підвищення швидкості завантаження сайтів

к.т.н., доц.

Крилов Є.В.

5

ГОДНИЙ Андрій Павлович

Побудова та дослідження інтегрованих систем автоматизованого проектування

к.т.н., доц.

Чумаченко О.І.

6

ГОРБАТЮК Владислав Сергійович

Побудова та дослідження інтелектуальних систем прогнозування

к.т.н., доц.

Чумаченко О.І.

7

ДЕМЧУК Леся Юріївна

Дослідження методів критеріального групування в задачах кластеризації  даних пацієнтів

к.т.н., доц.

Савицький А.Й.

8

КОБИЛИНСЬКИЙ Богдан Андрійович

 

Дослідження оптимальної моделі розподіленої обробки великих об'ємів даних

к.т.н., доц.

Тимошин Ю.А.

9

КОТЛЯРСЬКА Дарина Володимирівна

Дослідження і застосування результатів модельно-орієнтованого підходу до тестування Agile програмних систем

к.т.н., доц.

Савицький А.Й.

10

ЛАГУТІНА Руслана Ярославівна

Методика синтезу алгоритмів адаптації рухомих об'єктів до умов пересування та перешкод

к.т.н., доц.

Пархомей І.Р.

11

ЛИТОВЧЕНКО Володимир Володимирович

Методика синтезу алгоритмів адаптації системи управління роботи двигунів коптера

к.т.н., доц.

Пархомей І.Р.

12

ЛУГОВСЬКИЙ Юрій Олександрович

Дослідження прояву спадкових хвороб на основі генеологічного дерева для поліпшення методики лікування

к.т.н., доц.

Савицький А.Й.

13

САЗАНОВА Світлана Валеріївна

Розробка методу визначення оптимальних параметрів регулятора в задачах квадратичного управління

ст. вик.

Бурлаков В.М.

14

СЛЮСАРЕНКО Вадим Олександрович

Апаратно-програмні засоби розпізнавання людської активності у медицині

к.т.н., доц.

Ліхоузова Т.А.

15

СТЕЛЬМАХ Володимир Ігорович

Дослідження методів паралельного програмування на PНР

к.т.н., доц.

Крилов Є.В.

16

ТЕРЕХ Олександр Юрійович

Розробка модулю кешування для підвищення продуктивності інформаційних систем

ст. вик.

Сирота О.П.

17

ХАЛАВЧУК Юлія Олегівна

Дослідження рівня безпеки мережевого протоколу IPv6

к.т.н., доц.

Пасько В.П.

18

ХІМІЧ Андрій Васильович

Оптимізація алгоритму вирішення шахових задач

к.т.н., доц.

Кисленко Ю.І.

19

ЧЕРНЯВСЬКИЙ Дмитро Юрійович

Дослідження алгоритмів інтелектуального аналізу вмісту web-ресурсів для пошуку значимої інформації

к.т.н., доц.

Тимошин Ю.А.

20

ДЕХМЕШ Шемс

 

 

 

ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ

6.050201 «Системна інженерія»

Навчальна група ЗІК-11

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові студента

Назва дипломного проекту (роботи)

БАКАЛАВРА

Посада, вчені ступінь та звання,

прізвище й ініціали керівника

1

БУЛАЄНКО Миколай Олександрович

Розробка програмного забезпечення пошукової системи закладів відпочинку

к.т.н., доц.

Савицький А.Й.

2

ГРИГОРЕНКО Ігор Іванович

Розробка автоматизованої системи керування "Розумний дім"

ст. вик.

Олійник В.В.

3

ЗАБЕНЬКО Петро Валентинович

Розробка Інтернет порталу для пошуку роботи

к.т.н., доц.

Савицький А.Й.

4

КОГУТ Євген Андрійович

Розробка інформаційного та програмного забезпечення АРМ "Тренер"

к.т.н., доц.

Савицький А.Й.

5

КОНДРАТЕНКО Володимир Андрійович

Удосконалення методики розробки та використання сайтів з інформацією, яка швидко змінюється

к.т.н., доц.

Пархомей І.Р.

6

НАЗІМОВ Дмитро Ігорович

Система аналітичного обліку розробки конфігурацій Франчайзінгової компанії

ст. вик.

Анікін В.К.

7

ОШОВСЬКИЙ Максим Дмитрович

Розробка автоматизованої системи моніторингу комп’ютерних систем

ст. вик.

Корнага Я.І.

8

СУСЬКИЙ Юрій Михайлович

Система неперервного сортування малогабаритних анапріорних об'єктів за габаритами

асистент

Гуменний Д.О.

9

ЧЕРНІКОВ Олег Олександрович

Система управління інформаційними ресурсами підприємства

к.т.н., доц.

Польшакова О.М.

10

ЧЕРНОВСЬКИЙ Євген Сергійович

Розробка веб-сервісу для перегляду медіа контенту з використанням інтелектуальної системи підбору матеріалів

ст. вик.

Олійник В.В.

11

ШКУРА Олександр Віталійович

Розробка інформаційного та програмного забезпечення АРМ "База даних обчислювальної техніки"

к.т.н., доц.

Савицький А.Й.


7.05020102 «Компютеризовані та робототехнічні системи»

Навчальна група ІК-з41с

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові студента

Назва дипломного проекту (роботи)

СПЕЦІАЛІСТА

Посада, вчені ступінь та звання,

прізвище й ініціали керівника

1

Базилюк Максим Ярославович

Розробка сайту розрахунку вартості дорогоцінних металів

к.т.н., доц.

Крилов Є.В.

2

Вєтров Сергій Віталійович

Розробка АРМ проектувальника гідроприводів маніпуляторів ПР

к.т.н., доц.

Поліщук М.М.

3

Грибовська Наталя Юріївна

Комплексна робота

Платформа для горизонтального масштабування та моніторингу користувацьких додатків

ст. вик.

Сирота О.П.

4

Зубченко Віктор Олегович

Розробка веб-додатку для оцінювання програмного забезпечення

ст. вик.

Олійник В.В.

5

Калініна Світлана Іванівна

Автоматизована інформаційна система документообігу

ст. вик.

Олійник В.В.

6

Кот Анатолій Тарасович

Автоматизована система визначення шляхів евакуації

к.т.н., доц.

Чумаченко О.І.

7

Купчин Роман Леонідович

Системи зображення Web-сайтів в Інтернеті

к.т.н., доц.

Польшакова О.М.

8

Лакіда Дмитро Сергійович

Розробка програмного забезпечення автоматизації служби головного інженера підприємства

к.т.н., доц.

Поліщук М.М.

9

Лебединський Сергій  Вікторович

Автоматизована система оцінки вартості послуг

ст. вик.

Олійник В.В.

10

Поліно Віктор  Павлович

Система моніторингу трафіку для виявлення мережевих атак

к.т.н., доц.

Польшакова О.М.

11

Стеченко Дмитро Олександрович

Комплексна робота

 

Платформа для горизонтального масштабування та моніторингу користувацьких додатків

ст. вик.

Сирота О.П.

12

Телух Ігор Олександрович

Система моніторингу подій комп’ютерних систем на основі інтелектуальних агентів

ст. вик.

Корнага Я.І.

13

Тимощук Богдан Олексійович

Автоматизація Процессінгового Центру Лояльності

к к.т.н., доц.

Поліщук М.М.

Template Joomla 1.6

Новини

Контакти

м. Київ, пр. Перемоги, 37корпус 18, кімнати 409, 437 Тел.: (044) 204-93-80 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Template Joomla 1.6