Тестовий доступ до онлайн-платформи SciVal

Впродовж квітня 2021 року всі співробітники КПІ ім. Ігоря Сікорського мають можливість
віддаленого тестового доступу до SciVal (Elsevier) – онлайн-платформи для моніторингу й аналізу міжнародних
наукових досліджень із використанням інструментів візуалізації та сучасних метрик цитованості, економічної
та соціальної ефективності.
Усі, хто раніше налаштував віддалений доступ до Scopus, отримує доступ до SciVal автоматично (логін/пароль ті ж
самі).
Для отримання віддаленого доступу до SciVal, заповніть, будь ласка, коротку форму:
Нагадуємо, що 7 і 14 квітня 2021 р. консультанти компанії Elsevier проведуть два навчальних вебінари, на
яких ознайомлять із цим потужним інструментом і розкажуть про його ключові можливості. Всі зареєстровані
учасники вебінарів матимуть тестовий доступ до SciVal автоматично.
Реєстрація для участі у вебінарах:

Центр інформаційної підтримки освіти та досліджень | Науково-технічна бібліотека ім. Г. І. Денисенка

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Tel.: +38 (044) 204 96 72 | +38 (067) 284 75 81

Відкрита зустріч з експертною групою за освітньою програмою «Інформаційне забезпечення робототехнічних систем» спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології»

Відкрита зустріч з експертною групою за освітньою програмою «Інформаційне забезпечення робототехнічних систем» спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології» відбудеться 03 лютого 2021 о 18:00.

Підключитись до конференції:

Ідентифікатор конференції: 821 2643 6017

Пароль: 2021

Доступ до повних текстів електронних книг БД ScienceDirect

В локальній мережі КПІ ім. Ігоря Сікорського надається доступ до повних текстів електронних книг бази даних ScienceDirect від міжнародного авторитетного видавництва Elsevier . Передплату за кошти держбюджету забезпечило Міністерство освіти і науки України. Отримано доступ до майже 39 000 наукових видань з різних галузей знань, а саме: електронних книг, книжкових серій, довідкових видань, навчальних посібників тощо.

Доступ здійснюється в Бібліотеці КПІ та в локальній мережі університету за посиланням: https://www.sciencedirect.com

Tel.: +38 (044) 204 96 72 | +38 (067) 284 75 81

Акредитаційна експертиза освітніх програм «Інформаційне забезпечення робототехнічних систем», «Інтегровані інформаційні системи» та «Інформаційні управляючі системи та технології» спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології» за першим рівнем ВО

З 3 по 5 лютого 2021 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського проходить онлайн-візит експертної групи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти під час проведення акредитаційної експертизи освітніх програм «Інформаційне забезпечення робототехнічних систем», «Інтегровані інформаційні системи» та «Інформаційні управляючі
системи та технології» спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології» за першим рівнем вищої освіти.

Продовжено доступ до баз даних Scopus та Web of Science Core Collection

Шановні колеги!

Продовжено доступ до баз даних Scopus та Web of Science Core Collection та повнотекстових ресурсів (електронних книг) бази даних ScienceDirect на 2021 р. для всіх українських закладів вищої освіти та наукових установ державної та комунальної форм власності, відповідний наказ підписано Міністерством освіти і науки України від 29 травня 2020 р. № 721 «Про надання доступу закладам вищої освіти і науковим установам до електронних наукових баз даних та визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Міністерства освіти і науки України» та «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 29 травня 2020 р. № 721» від 17 листопада 2020 р. № 1426.

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського

Для зручності, якщо виникли питання, телефонуйте за номером (067)190-67-30