Інформація для бакалаврів

До уваги випускників-бакалаврів, які будуть вступати до магістратури денної форми ФІОТ

Копії дипломів бакалавра можна отримати в деканаті ФІОТ, написавши заяву. Зразок заяви додається.

(Прохання звертати увагу на примітку *** в заяві).

Декану ФІОТ

С.Ф. Теленику

випускника бакалаврату _____ року,група ________

________________________

З А Я В А

Прошу видати мені копію диплому бакалавра для пред’явлення _____________________________________________________________________

Дата                                            Підпис

*** До уваги! Копії ДИПЛОМІВ видаються в ОДНОМУ НЕ ЗАВІРЕНОМУ примірнику. Якщо потрібно декілька копій – належить розмножувати САМОСТІЙНО!!! (Копія з завіреної копії є недійсною!!!)

Копії ДОДАТКІВ запитуйте у старост або на кафедрах.

До уваги випускників-бакалаврів, які не будуть продовжувати навчання на денній формі ФІОТ!

Дипломи бакалавра можуть отримати лише ті студенти, які напишуть заяви про закінчення навчання та оформлять обхідні листи! (зразок заяви додається).

День прийому деканатом заяв та оформлених обхідних листів буде оголошений окремо. Слідкуйте за об’явами в Telegram, на сайтах факультету та кафедр і на дошці оголошень біля деканату!

Декану ФІОТ

С.Ф. Теленику

бакалавра _______ року випуску

кафедри ______, група ________

З А Я В А

Я, ______________________________________________________________

(ПІБ повністю)

продовжувати навчання на денній формі ФІОТ не буду. Прошу видати оригінали диплома та додатка в зв’язку з закінченням навчання в університеті і отриманням базової вищої освіти. Обхідний лист та залікову книжку додаю.

Дата                                                            Підпис

Звіт аспірантів 1-го, 2-го, 3-го років навчання

10.06.2019 р. в 9-00 в ауд. 418 відбудеться звіт аспірантів усіх років навчання по виконанню індивідуального плану.

В 10-00 в ауд. 438 відбудеться заслуховування презентацій дослідницьких пропозицій всіх вступників до аспірантури по 121 спеціальності.

Присутність майбутніх наукових керівників обов'язкова.

СТУДЕНТАМ 4 курсу - вступникам до магістратури

Термін реєстрації вступників до магістратури на складання ЗНО з іноземної мови (єдиний вступний іспит): з 13.05.2019 по 03.06.2019 р.

Пропонуємо до ознайомлення «Методичні рекомендації для закладів вищої освіти з підтримки принципів академічної доброчесності» за посиланням

Матеріали створено в рамках Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (Strengthening Academic Integrity in Ukraine Project – SAIUP (https://saiup.org.ua)), що реалізується Американськими Радами з міжнародної освіти в Україні за підтримки Посольства США та у партнерстві з Міністерством освіти і науки України.

«Методичні рекомендації для закладів вищої освіти з підтримки принципів академічної доброчесності» та «Розширений глосарій термінів та понять із академічної доброчесності» мають на меті забезпечити ЗВО в Україні практичними приписами щодо створення у них культури академічної доброчесності і механізмів, які забезпечуватимуть її підтримку на кампусах. «Рекомендації» складаються із шести розділів, кожен з яких присвячений аспектам формування навичок академічного письма, роботи з викладацьким колективом та студентами, санкціям за порушення принципів доброчесності, вдосконалення внутрішніх процедур академічної доброчесності, та дають орієнтири щодо вимог, які висуваються до письмових робіт, процедури їх перевірки на плагіат та захистів. «Глосарій» пропонує доступний та зрозумілий виклад основних понять і термінів, що стосуються академічної доброчесності.

Олена Косьміна,

Центр інформаційної підтримки освіти та досліджень | Науково-технічна бібліотека ім. Г. І. Денисенка

Tel.: +38 (044) 204 96 72

День відкритих дверей

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» запрошує на день відкритих дверей!

20 квітня 2019 року (субота) з 9.00 до 15.00 відбудеться загальноуніверситетський день відкритих дверей.

Місце і час проведення:
9.00 – 12.00 – зустрічі з абітурієнтами та батьками біля стендів факультетів і столів у Державному політехнічному музеї (Просп. Перемоги 37, корпус 6), консультації від Приймальної комісії, підготовчих курсів, відділу академічної мобільності;
10:00 – 10:45 – екскурсії до відділу авіації і космонавтики музею, Науково-технічної бібліотеки;
11:00 – 11:45 майстер-клас від ZNOUA “ЗНО без стресу”;
12.00 – 13.00 – загальні збори у великій фізичній аудиторії (Просп. Перемоги 37, корпус 1) інформація щодо правил прийому у 2019 році;
13.30 – 16. 00 – Дні відкритих дверей факультетів/інститутів.

Факультет інформатики та обчислювальної техніки чекає старшокласників, батьків, вчителів з 13:30 за адресою просп. Перемоги 37, корпус 18, аудиторія 307.
В програмі розповідь про наповнення і специфіку спеціальностей та навчальних дисциплін, особливості вступу на факультет, ознайомлення з матеріально-технічною базою.

Більше статей...