Виробнича практика


Виробнича практика студентів 3 курсу проходить у відповідності до навчального плану ФІОТ НТУУ "КПІ".

Студентам потрібно узгодити місце проходження практики з керівником практики від кафедри ТК у кімнаті 436 корп.18.

Ті студенти, які хочуть проходити практику в інших організаціях, треба укласти індивідуальні Договори і узгодити Робочу програму проведення практики. Договір (2 екземпляри) треба підписати та поставити печатку у підприємствах та установах  проведення практики, і здати у кімнату 436 корп.18.

До початку практики отримати у кімнаті 436 підписаний з боку ФІОТ НТУУ "КПІ" Договір та щоденник практики, з якими прибути на місце проходження практики.

При проходженні практики студентам треба скласти Звіт з практики, заповнити Щоденник практики, отримати відгук від керівника практики від підприємства з рекомендованою оцінкою. Керівник практики від підприємства підписує першу сторінку Щоденника, індивідуальне завдання з практики та відгук  з рекомендованою оцінкою. Звіт з практики складається студентом відповідно до програми практики та індивідуального завдання.

У Щоденнику треба заповнити дати прибув-вибув та отримати підписи та печатки на підприємстві, де відбувалась практика.

На залік з виробничої практики треба мати:

1. Звіт з практики

2. Щоденник практики

Файли документів про проходження виробничої практики (для завантаження )

Template Joomla 1.6

Новини

Контакти

м. Київ, пр. Перемоги, 37корпус 18, кімнати 409, 437 Тел.: (044) 204-93-80 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Template Joomla 1.6