Переддипломна практика


Переддипломна практика проходить у відповідності до навчального плану ФІОТ НТУУ "КПІ".

Студентам потрібно узгодити місце проходження практики по замовленню з керівником практики від кафедри ТК у кімнаті 408 корп.18.

Ті студенти, які хочуть проходити практику в інших організаціях, треба  укласти індивідуальні Договори і узгодити Робочу програму проведення практики. Договір треба підписати та поставити печатку у підприємствах та установах  проведення практики,  і здати у кімнату 408  корп.18.

На місце практики треба прибути 1 вересня и мати документи:

1.Договор, підписаний з обох сторін

2.Щоденник практики

До 15 вересня обов’язково необхідно здати заяву на ім’я завідуючого кафедри ТК з темою дипломної роботи (проекту), підписаний керівником дипломної роботи (проекту) від кафедри та самим дипломником.

При проходженні  практики студентам треба скласти Звіт з практики, заповнити Щоденник практики, отримати відгук від керівника практики від підприємства з рекомендованою оцінкою. Керівник практики від підприємства підписує  першу сторінку Щоденника, індивідуальне завдання з практики та відгук  з рекомендованою оцінкою.  Звіт з практики складається студентом відповідно до програми практики та індивідуального завдання.

У Щоденнику треба заповнити дати прибув-вибув та отримати підписи та печатки на підприємстві, де відбувалась практика.

На залік з переддипломної практики треба мати:

1.Звіт з практики

2.Щоденник практики

3.Технічне завдання на дипломну роботу (проект)

Файли документів про проходження переддипломної практики (для завантаження )

Template Joomla 1.6

Новини

Контакти

м. Київ, пр. Перемоги, 37корпус 18, кімнати 409, 437 Тел.: (044) 204-93-80 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Template Joomla 1.6