Звіт про відрядження в Технічний університет, Софія Болгарія (Technical University of Sofia, Bulgaria) представників Національного технічного університету «КПІ» p 31.07.2013 р. по 02.08.2013 р.

Звіт про відрядження в Технічний університет, Софія Болгарія (Technical University of Sofia, Bulgaria)

представників Національного технічного університету «КПІ».

Відповідно до графіка виконання програми "Tempus-1-2011-1-CZ-Tempus-JPCR EU-PC", "EU-PC Double Degree Master Program in Automation / Mechatronics" група співробітників Національного технічного університету «КПІ» перебувала в Технічному університеті Софії з 31.07.2013 р. по 02.08.2013 р.

Мета візиту: координаційна зустріч за проектом, звіт про виконану роботу.

 

Короткий зміст:

 

1. Відкриття конференції та вступне слово декана Машинобудівного факультету ТУ-Софія Любомира Димитрова (Lubomir Dimitrov, dean of Mechanical Engineering faculty).

 

2. Вітальне слово координатора проекту. (Борис Самотокін).

 

3. Доповідь результатів з розробки керівництва «Сучасні методи навчання» Росія - Саратов (Дарина Черчімцева).

 

4. Доповідь результатів по створенню керівництва студентам для навчання за спільною магістерською програмою з автоматики / мехатроніки: Росія - Санкт Петербург (Віктор Второв).

 

5. Доповідь результатів по створенню керівництва студентам для навчання за спільною магістерською програмою з автоматики / мехатроніки: Україна - Київ (Олег Лісовиченко).

 

6. Дискусія з питання друку та підготовки до друку навчальних матеріалів по проекту.

 

 

7. Доповідь результатів реалізації проекту за 2013 рік (Мілена Жердій).

 

8. У заключенні було проведено зустріч з викладачами ТУ-Софія по питанню погодження навчальних планів та навчальних програм України, Росії та Болгарії, що дозволяє реалізувати можливість студентам навчатися за програмою подвійного магістерського диплому за напрямом «Мехатроніка».

Template Joomla 1.6

News

banner CIE

Template Joomla 1.6