Інформація для бакалаврів

on 11 липня 2019.

До уваги випускників-бакалаврів, які будуть вступати до магістратури денної форми ФІОТ

Копії дипломів бакалавра можна отримати в деканаті ФІОТ, написавши заяву. Зразок заяви додається.

(Прохання звертати увагу на примітку *** в заяві).

Декану ФІОТ

С.Ф. Теленику

випускника бакалаврату _____ року,група ________

З А Я В А

Прошу видати мені копію диплому бакалавра для пред’явлення _____________________________________________________________________

Дата                                            Підпис

*** До уваги! Копії ДИПЛОМІВ видаються в ОДНОМУ НЕ ЗАВІРЕНОМУ примірнику. Якщо потрібно декілька копій – належить розмножувати САМОСТІЙНО!!! (Копія з завіреної копії є недійсною!!!)

Копії ДОДАТКІВ запитуйте у старост або на кафедрах.

До уваги випускників-бакалаврів, які не будуть продовжувати навчання на денній формі ФІОТ!

Дипломи бакалавра можуть отримати лише ті студенти, які напишуть заяви про закінчення навчання та оформлять обхідні листи! (зразок заяви додається).

День прийому деканатом заяв та оформлених обхідних листів буде оголошений окремо. Слідкуйте за об’явами в Telegram, на сайтах факультету та кафедр і на дошці оголошень біля деканату!

Декану ФІОТ

С.Ф. Теленику

бакалавра _______ року випуску

кафедри ______, група ________

З А Я В А

Я, ______________________________________________________________

(ПІБ повністю)

продовжувати навчання на денній формі ФІОТ не буду. Прошу видати оригінали диплома та додатка в зв’язку з закінченням навчання в університеті і отриманням базової вищої освіти. Обхідний лист та залікову книжку додаю.

Дата                                                            Підпис