Студентське життя


Якщо ми запитаємо когось про його студентське життя, то , напевне, перше, що спаде на думку це точно не п’яті пари у великих аудиторіях. Кожен буде згадувати спілкування у колі друзів, неймовірні відкриття і найбільші здивування. Завжди так було і буде, що ми самі є творцями свого життя і майбутнього, це стосується не тільки нашої кар’єри, планування сім’ї, а й того, як ми будемо проводити свій вільний час. Знання – дуже важливі, але також дуже важливо вміти розслабитись. Постійна жага до чогось дуже вимотує, тому треба знаходити час для відпочинку.

Ми даруємо «цей час» собі і своїм знайомим. Кажуть, що ФІОТ – один з найважчих факультетів, та це не означає, що потрібно забути про своє життя і вчитися днями і ночами. Можна вчитися відпочиваючи і відпочивати під час навчання.

 

1. Міс і Містер ФІОТ

Почнімо з прекрасного. Кожного року на нашому факультеті проводиться Міс і Містер факультету, де найгарніші, найрозумніші, найталановитіші і най-най-най хлопці і дівчата намагаються довести , що вони найкращі, але потрібно бути дуже сміливим щоб на це наважитись. Для того, щоб дійти до кінця потрібно буде пройти дуже багато випробувань і зіштовхнутись з багатьма перешкодами.

Бідюк Олександр Містер ФІОТ 2015

Цього року Міс факультету проходило інтерактивно, що зацікавило дуже багатьох людей.

Міс ФІОТ 2014. Нагородження.

 

2. ІТ-Спартакіада

Ще однією неймовірною подією на нашому факультеті є ІТ-Спартакіада. Цей захід проводиться вже 4 рік і набуває неабиякої популярності. Тут ви можете перевірити і свій мозок і фізичну підготовку. Вам доведеться трішки напружити свої звивини коли будете писати програму для вирішення задачі, яку вам дадуть, ввімкнути все своє вміння зосереджуватись і будувати

стратегію , коли будете грати в cs (карта нашого корпусу №18), перевірити окомір і чи вмієте ви контролювати свої руки, коли доведеться жбурляти мишку в ящик з певної відстані і дізнаєтесь чи добре натренована у вас пам’ять, коли доведеться обтискати кабель.

Турнір з CS. Унікальність цих ігор полягає у карті.

Команда організаторів. Турнір з CS і зацікавлені глядачі.

Групове фото організаторів.

 

3. Битва факультетів

Дуже масштабною подією на рівні всього університету є «Битва факультетів», де кожен, хто приймає участь у цій боротьбі, викладається на повну, щоб довести, що його факультет найкращий. На підготовку йде дуже багато часу, але воно того варте. «Битва факультетів» проводиться у три етапи:творчий, інтелектуальний і спортивний, що дає можливість людям з не дуже гарною фізичною підготовкою, чи тим, хто не дуже швидко міркує проявити себе з найкращої сторони.

 

Одна велика родина,що прагне до перемоги.


Команда творчого етапу «Битви факультетів 2015»


Вболівальники з прапором ФІОТу

 

 

І на остачу…

Не завжди ж нам працювати на весь КПІ. В нас є заходи, які ми проводимо спеціально для людей, що навчаються на нашому факультеті (це не означає, що ми не запрошуємо ваших друзів, якщо вони з іншого факультету, ми завжди на них чекаємо, тільки тсссссссссссс),а саме: дартс, покер, гітарні вечори, день першокурсника,боулінг та інші.

Перше, що відвідує людина коли потрапляє у доросле життя – «День Першокурсника».


День першокурсника 2015. ФІОТ відпочиває

 Трішки фото з конкурсів Wink

 Чемпіонати для мозку і для м’язів:


Чемпіонат ФІОТ з Мафії 2015

 

 Чемпіонат ФІОТ з боулінгу 2014

Наші хлопці і дівчата не тільки кмітливі, а ще і грають на різних інструментах і дуже гарно грають на музичних інструментах.

 

 

Гітарний вечір

 Студентське натхнення триває...

В кожному «тєхнарі» є трохи гуманітарія. Команда хлопців виграла брейн-ринг , що був організований до 200-річчя з Дня Народженя Т.Г. Шевченка.

Команда переможців

Ми завжди всім раді і раді для вас старатися! Cool

 

... далі буде цікавіше Tongue out

Template Joomla 1.6
Template Joomla 1.6