on 02 квітня 2013.

В рамках проекту Подвійний магістерський ступінь з автоматизації/мехатроніки країн ЄС – країн партнерів учасники від університетів України та Росії беруть участь у другій ретренінговій сесії в Технічному університеті Ліберців (Чехія), Університеті Блеза Паскаля (Клермон-Феран, Франція) та Технічному університеті Софії (Болгарія). Серед напрямків роботи — тренінг по роботі у Claroline, семінар з оформлення концепції Міжнародного гібридного простору, ознайомлення із сучасними методами навчання, навчально-методичною базою Європейських партнерів.

Представники НТУУ «КПІ» відвідають для проходження ретренінгової сесії Болгарію та Францію.