Ректорський контроль 1 курс ФІОТ (2020)

on 16 жовтня 2020.

23 жовтня 2020р. з 14:15 до 16:00 відбудеться ректорський контроль якості залишкових шкільних знань студентів 1 курсу  у форматі on-line тестування.

Посилання на сайт ректорського контролю: http://is.eqmi.kpi.ua/login/index.php. Логін і пароль буде надано за 1 годину до проведення ректорського контролю. Явка всіх студентів обов’язкова.

Інструкція щодо проходження ректорського контролю:

1. На сайті ректорського контролю is.eqmi.kpi.ua ввести логін і пароль.
  2. Студент на своїй сторінці побачить назву курса «Ректорський контроль 1 курс ФІОТ (2020)», в який потрібно зайти.
  3. Далі на сторінці курсу потрібно зайти до тесту.
  4. На сторінці тесту буде вказана максимальна тривалість його виконання: 120 хвилин. Зверніть, будь ласка, увагу, що після того як буде пройдено тест, внизу сторінки тесту потрібно натиснути кнопку «Далі».
  5. Потім на сторінці «Результати спроби» натиснути внизу кнопку «Відправити все та завершити».
  6. Після цього ще раз натиснути кнопку «Відправити все та завершити» для підтвердження.І тільки тоді електронна система зареєструє результат студента за ректорський контроль.