Науково-педагогічне стажування з технічних наук (Прага, Чеська Республіка)

on 24 квітня 2019.

Науково-педагогічне стажування
«ОСОБЛИВОСТІ ПІДГОТОВКИ ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ
ФАХІВЦІВ СВІТОВОГО РІВНЯ У ТЕХНІЧНІЙ ГАЛУЗІ»
27 травня – 7 червня 2019 р. / Прага, Чеська Республіка

Для участі в стажуванні запрошуються науково-педагогічні співробітники закладів вищої освіти, наукові співробітники наукових установ, докторанти, аспіранти, здобувачі, студенти, які мають або здобувають технічну освіту.

Навчальне навантаження стажування становить 5 кредитів (180 годин):
• ознайомлення із сайтом університету – 12 годин;
• робота з навчально-методичними матеріалам – 48 годин;
• індивідуальна робота над науково-методичними доповідями (проходження стажування без підготовки доповіді неможливе) – 120 годин.

Форма участі: дистанційна.

Особи, зацікавлені взяти участь у науково-педагогічному стажуванні, мають надіслати електронною поштою до 24 травня 2019 року (включно) наступні документи:
1) тези науково-методичної доповіді за профілем роботи здобувача в навчальному або науковому закладі;
2) заявку;
3) відскановану копію квитанції про сплату організаційного внеску.
Тема листа: На стажування у Празі.

Усі учасники будуть забезпечені збірником тез науково-методичних доповідей, сертифікатом про проходження науково-педагогічного стажування (двома мовами). Сертифікат про проходження науково-педагогічного стажування є документом, який підтверджує проходження стажування у науковій установі в країні, яка входить до Європейського Союзу, на здобуття звання доцента, професора і старшого дослідника відповідно до п. 2.1, 2.2, 2.3, 2.5, 2.7 Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам, а також враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг.

Детальна інформація про стажування міститься на сайті та в інформаційному листі.

Завантажити інформаційний лист

Представництво в Україні:
Центр українсько-європейського наукового співробітництва логотип
(згідно з підписаним договором про міжнародне співробітництво)
Контактний телефон: + 38 (066) 642 61 74
Електронна сторінка: www.cuesc.org.ua