Міжнародної науково-практичної конференції «Побудова інформаційного суспільства: ресурси і технології»

on 13 травня 2019.

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі XVIІI Міжнародної науково-практичної конференції «ПОБУДОВА ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА: РЕСУРСИ І ТЕХНОЛОГІЇ», яка відбудеться у Києві 19-20 вересня 2019 р.

Мета конференції - всебічне обговорення актуальних наукових і практичних проблем розвитку суспільства в епоху цифровізації.

Напрями роботи конференції:
• цифрова економіка: становлення та основні виклики для суспільства;
• цифрові технології в освіті та наукових дослідженнях;
• безпека технологій VS технології безпеки;
• держава онлайн;
• цифрові дані та їх збереження;
• технології штучного інтелекту;
• електронні сховища, архіви, репозитарії;
• Big Data, інтернет-аналітика та нові формати бізнесу;
• соціальні мережі у професійному спілкуванні, наукових дослідженнях і маркетингу.

Організатори конференції:
• Міністерство освіти і науки України;
• Державна наукова установа «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації»;
• Державна установа «Інститут економіки та прогнозування Національної академії наук України»;
• Інститут наукових досліджень економічних реформ (ISRER) при Міністерстві економіки Республіки Азербайджан.

До участі в конференції запрошуються науковці, викладачі, підприємці, керівники інформаційних та аналітичних служб, бібліотечні працівники, фахівці з цифрових технологій і безпеки, представники інноваційних структур, бізнес-асоціацій, органів влади та управління, громадських організацій, незалежні експерти.

Форми участі: очна та заочна. У рамках конференції буде організована постерна сесія. За результатами конференції буде підготовлено електронний збірник матеріалів, який планується розмістити у відкритому доступі.

Конференція проводиться за фінансової підтримки МОН України.
Участь у заході та публікація тез доповіді – безкоштовна.
Детальна інформація про захід – у вкладенні.

З повагою,
оргкомітет конференції

Контактні особи:

Матусевич Вікторія Володимирівна (044) 521-00-70, (050) 351-59-22, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.